יום ראשון, 26 ביולי 2020

הסטטיסטיקות של גוגל סקולר 2020

כמדי שנה, מפרסם גוגל סקולר את סטטיסטיקת הציטוטים של המאמרים המאונדקסים על ידו. הנתונים מתייחסים למאמרים שפורסמו בשנים 2015-2019, והופיעו במאגר נכון לחודש יוני 2020. 
ניתן לראות את הנתונים של כתבי עת לפי קטגוריות כלליות, למשל   Health & Medical Sciences  או קטגוריות ספציפיות יותר, למשל Nutrition Science (תמונה 1) . בכל קטגוריה יופיעו 20 כתבי העת המובילים בתחום על פי H Index.  כמו כן ניתן לראות את 100 כתבי העת המובילים לפי שפות נבחרות. בכל כתב עת ניתן לראות את 20 המאמרים  המצוטטים ביותר  בלחיצה על הקישור בטור של  h5-index
כתבי עת שאינם מופיעים בחלוקה לפי קטגוריות/שפות ניתן לאתר על ידי הכנסת מלים משם כתב העת בתיבת החיפוש. בתמונה 2 מודגש היכן ניתן לראות מאמרים לפי קטגוריות, לפי שפות או היכן לחפש כתבי עת לפי בחירה.


תמונה 1. 20 כתבי העת המובילים בתזונה לשנת 2020 לפי גוגל סקולרתמונה 2. מיון לפי קטגוריה, שפה או חיפוש כתב עת מסוים מסומנים בצהוב בתמונה.


לסיום, הצצתי מה היו 20 המאמרים המובילים בכתב העת המצוטט ביותר בקטגוריה של כתבי עת בתזונה, מי מופתע ששבעה מתוך עשרים עסקו במיקרוביום? נראה אם בשנה הבאה יהיו אפילו יותר😊

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה