יום חמישי, 24 במאי 2018

תמונה (חופשית) שווה אלף מלים - חלק 3

תמיד שימושי ומהנה לגלות עוד אתרים עם תמונות חופשיות לשימוש, לשטוף את העיניים, לקבל השראה ולשים בפוסטים מכל הסוגים ובכל הפלטפורמות. בהמשך לפוסטים קודמים בנושא: תמונה (חופשית) שווה אלף מלים חלק 1 וחלק 2, להלן עוד 3 אתרים שווים שלא כדאי להחמיץ. את כל האתרים, הקודמים והנוכחיים, ניתן למצוא מרוכזים גם כאן.

1. PIKWIZARD

אתר המציע אלפי תמונות חופשיות לשימוש. ניתן לגלוש לפי קטגוריות (בתחתית דף הבית) או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח. מתחת לשורת החיפוש תופיע הפנייה לקטגוריות דומות לזו שהקלדתם. ליד כל תמונה (לאחר הקלקה עליה) יופיע פירוט של זכויות השימוש, ואפשרות למתן קרדיט ליוצר. ניתן להרשם לאתר בחינם, ובכך ליצור רשימת תמונות מועדפות (באמצעות  מתן לייק לתמונה). כמו כן האתר מציע תוכנה לעריכת התמונות, עם תכנית בסיסית חינמית.
כתבו על האתר גם Marcus Zillman ו - Richard Byran.

תמונה מתוך https://pikwizard.com/2. MOOSE

באתר MOOSE התמונות צולמו על ידי צלמים מקצועיים, והדוגמניות המשמשות כמודלים מקצועיות אף הן. מאפיין ייחודי נוסף של האתר הוא שניתן למצוא מספר תמונות עם אותו רקע או אותה דוגמנית במספר תמונות דומות, כך שניתן יהיה להשתמש במספר תמונות יחד ללא הבדלים צורמים ביניהן. ניתן לחפש באתר בטקסט חופשי או לגלוש לפי קטגוריות, שחלקן ייחודיות ושימושיות למקצועות התזונה והבריאות כגון שרותי רפואה, אורח חיים בריא, מזון, ותמיד מומלץ: הפסקת קפה. השימוש בתמונות חינמי במתן קרדיט, או בתשלום ללא מתן קרדיט.
מקור


תמונה מקטגוריית אורח חיים בריא באתר MOOSE מקור


3. RESHOT

RESHOT הוא אתר המציע תמונות איכותיות, הנאספות ידנית, ממקורות שלא תמיד מכוסים על ידי אתרים פופולריים כגון Unsplash, ויש אף המכנים אותו "Unsplash החדש". מאפין ייחודי של האתר הוא  אוספים של תמונות לפי נושאים שניתן להוריד כחבילה בתמורה לציוץ בטוויטר. נושאים לדוגמה הם שונות ופעילות גופנית. שווה לנסות!
מקור
ארטיקים בסגנון Reshot


מקווה שמצאתם את האתרים שימושיים! לאתרים נוספים של תמונות חופשיות לחצו כאן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה