יום שלישי, 25 ביוני 2019

עדכונים אונליין למקצועות הבריאות: אתר e-LfH

כתבה שפורסמה לאחרונה באתר הארגון הדיאטטי הבריטי תפסה לי  את העין:
 New e-learning tools for your prevention work
כלים אונליין, בריאות הציבור, משהו חדש: נשמע מבטיח.  עוד יותר שמחתי לגלות שהכלים הללו מוצעים לציבור אנשי המקצוע בחינם! כל זאת ועוד על ידי (Public Health England (PHE ו - Health Education England.

אז מה היה לנו שם?

מתברר שמדובר בפורטל המרכז לומדות אונליין לאנשי מקצועות הבריאות השונים בבריטניה כבר משנת 2003 ונקרא e-Learning for Healthcare או בקיצור e-LfH. לאתר, הכולל יותר מ - 200 תוכניות, רשומים למעלה ממליון אנשי מקצוע.
האתר עוסק בנושאים מגוונים, בהם עישון, שתיה מופרזת של אלכוהול, עמידות לאנטיביוטיקה ומניעת מחלות לב. גם לומדות על תזונת ילדים, מבוא למיינדפולנס וחיפוש מידע תוכלו למצוא שם! מרבית התכנים באתר הם בחינם, בחלקם אפשר לצפות ללא הרשמה ולחלקם חייבים להרשם (בחינם). במידה ונרשמים ניתן לעקוב אחרי ההתקדמות בכל לומדה ואף לקבל אישור על ביצועה.

All Our Health


מה חדש?

לאחרונה הועלתה לאתר תוכנית חדשה הנקראת All Our Health .התוכנית עוסקת בנושאים מרכזיים בבריאות הציבור, ומטרתה לסייע לאנשי מקצועות הבריאות לקדם נושאים אלה בבואם במגע עם הציבור בעבודתם השוטפת. בין הנושאים החדשים בתוכנית מניעת מחלות לב, השמנה במבוגרים ופעילות גופנית. נושאים נוספים צפויים לעלות בשנה הקרובה. ניתן לצפות בתכנים  גם ללא הרשמה. בכל נושא יש רקע קצר, שאלון לבדיקת ידע, המלצה למקורות מידע נוספים ודרכים בהם ניתן להתערב על מנת לקדם את הנושא. שימושי להרחבת הידע, וגם ליצירת הדרכות בנושאים אלה.

הפורטל מתעדכן האופן קבוע, שווה להתרשם, להרשם וללמוד משהו חדש!
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה